Giełda Akwarystyczna Akwarysta.PL

Giełda Akwarystyczna Akwarysta.pl
PRZEPRASZAMY - CZASOWA PRZERWA W DZIALANIU

Ogłoszenia | Dodaj ogłoszenie | Szukaj ogłoszeń | Usuń ogłoszenie | Zarejestruj się | Regulamin | Logowanie | Newsletter
 


REGULAMIN GIEŁDY AKWARYSTYCZNEJ

1. Giełda Akwarystyczna przeznaczona jest dla hobbystów.

2. Rejestracja w Giełdzie nie jest obowiazkowa - ma na celu jedynie ułatwienie korzystania z Giełdy (po rejestracji i zalogowaniu nie trzeba ponownie wpisywać wszystkich danych przy zamieszczaniu ogłoszeń).

3. Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna. Dziennie użytkownik Giełdy może opublikować 3 ogłoszenia bezpłatne.

4. Ogłoszenie bezpłatne publikowane sa na okres 2 miesiecy.

5. Umieszczajacy ogłoszenie może w każdym momencie samodzielnie je usunać posługujac się indywidualnym kodem, który Giełda Akwarystyczna wysyła na adres email podany w ogłoszeniu.

6. Zapisanie się do newslettera Gieldy wiaze sie z wyrazenie zgody na otrzymywanie informacji dotyczacych Gieldy. Wypisanie z newslettera odbywa sie poprzez wyslanie z danej skrzynki maila zatytulowanego NIE na gielda@akwarysta.pl

7. Administratorzy giełdy usuwać będa bez uprzedzenia ogłoszenia:
- komercyjne (firm oraz osób prywatnych zajmujacych się handlem),
- zamieszczone w niewłasciwych kategoriach Giełdy,
- reklamujace aukcje i strony internetowe,
- o tematyce innej niż akwarystyczna,
- o niesprecyzowanym charakterze (np. 'oddam albo sprzedam'),
- zawierajace aktywne linki,
- niezgodne z obowiazujacym porzadkiem prawnym i Regulaminem,
- osób, które podaja nieprawdziwe dane.

8. W razie naruszania przez osobę zamieszczajaca ogłoszenie Regulaminu administratorzy Giełdy Akwarystyczny moga (oprócz usunięcia ogłoszeń) czasowo lub na stałe zablokować jej dostęp do Giełdy.

9. Użytkownik Giełdy zobowiazuje się podać w ogłoszeniu prawdziwe dane kontaktowe.

10. Użytkownik Giełdy wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) dla potrzeb korzystania z Giełdy. Użytkownik ma prawo do wgladu oraz poprawiania własnych danych osobowych.

11. Giełda Akwarystyczna zobowiazuje się do przestrzegania tajemnicy zwiazanej z danymi Użytkowników. Giełda nie będzie udostępniać danych osobowych użytkowników osobom trzecim, za wyjatkiem przypadków okreslonych przepisami prawa.

12. Giełda Akwarystyczna nie ponosi odpowiedzialnosci za tresć ogłoszeń.

13. Giełda Akwarystyczna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość przedmiotów oferowanych przez ogłoszeniodawców oraz przeprowadzane z nimi transakcje.

14. Regulamin wchodzi w życie z dniem 9.IV.2005 r.